Služby

Dlouholeté zkušenosti a neustálé vzdělávání nám umožňují nabídnout Vám tu nejkvalitnější péči s pomocí moderních přístrojů a zařízení. Neváhejte se na nás obrátit i s jakýmkoliv dotazem. O Vaši pokožku pečujeme profesionálně a samozřejmě citlivě. Těšíme se na Vaši návštěvu a veříme, že u nás budete spokojeni.

Veškerou péči provádíme vždy ochotně a vstřícně s ohledem na Vaše individuální potřeby. Nebojte se přijít a poradit se.


Tvarování těla, vypnutí pokožky, redukce celulitidy a strií, omlazení pokožky, léčba akné


Trvalá epilace

Odstranění ochlupení na těle i obličeji. V dnešní době je epilace nejpolulárnější a nejrozšířenější procedurou v kosmetické dermatologii. Nejúčinnější variantou pro redukci a trvalé odstranění ochlupení je epilace pomocí nové revoluční AFT technologie - čtvrtá generace technologie pulsního světla (IPL). Epilaci je možno provést kdekoli na těle i obličeji. Ženy se nejčastěji snaží zbavit ochlupení v oblasti obličeje (oblast horního rtu a brady), třísel, podpaží, předloktí a nohou. Pro muže jsou zajímavé oblasti krku, ramen, hrudníku a zad.

Zákrok je neinvazivní a po ošetření není potřeba žádná rekonvalescence, pacient se může hned po ošetření vrátit k běžným aktivitám.


Aplikace botulotoxinu a výplní - kys.hyaluronová

Mimické vrásky máme všichni. Od smíchu, sluníčka, nebo třeba mračení. Aplikace botuloxinu vrásky napraví a zároveň předchází jejich dlašímu vytváření. U hlubších vrásek kombinujeme aplikaci botulotoxinu a vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou. A plikace se provádí pomocí velmi tenké jehličky. Ošetření vždy provádíme tak, aby pak obličej vypadal maximálně přirozeně. Botulotoxinem můžete vyřešit také nadměrné pocení.


Provozní doba

Pracujeme dle objednávek. Dohodněte si termín po telefonu, budeme se Vám věnovat individuálně.

Kontakt

Estetické a epilační centrum Ostrava
Dolní 3034/101
700 30 Ostrava

tel.: +420 732 655 589

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode